Dzień dobry, witamy w firmie Legros

Godziny pracy biura: Pon-Piąt: (8.00 - 16.00) prefabrykaty@legros.pl

Witamy na stronie firmy Legros, działamy od ponad 10 lat w branży prefabrykatów żelbetonowych. Specjalizujemy się w sprzedaży płyt drogowych żelbetonowych typu MON oraz ścian oporowych typu L i T. Działamy na terenie województw: śląskiego, dolnośląskiego, opolskiego, małopolskiego oraz całej Polski.

Zabezpieczamy zaplecza budów w drogi dojazdowe, place składowe i boksy na kruszywa. Wykonujemy prace rozbiórkowe placów z płyt drogowych i skupujemy staroużyteczne elementy żelbetonowe stosując zasady ekologii i racjonalnego wykorzystania zasobów.

Zapraszamy do współpracy kierowników budów, projektantów, inwestorów prywatnych i i instytucjonalnych. Zapewniamy fachowe doradztwo, możliwość wykonania prefabrykatów w oparciu o projekt własny.

Oferujemy sprzedaż i wynajem płyt drogowych, a po zakończonej inwestycji możliwość ich odkupienia.

Bezpieczeństwo

Istniejemy na rynku od ponad 10 lat, ceniąc w interesach uczciwość i przejrzystość.

Jakość

Oferowane przez nas prefabrykaty spełniają surowe normy budowlane i posiadają wymagane prawem certyfikaty. Wysoki standard usług spełni Państwa oczekiwania.

Innowacje

Twoja inwestycja jest dla nas kluczowa. Wiemy jak istotny jest dojazd ciężkiego sprzętu i innych maszyn na plac budowy. Dostarczamy zawsze na czas, żeby postęp prac nie uległ opóźnieniu. Na nas możesz polegać.

Klienci

Dokładamy wszelkich starań aby wszelkie zamówienia realizowane były planowo i profesjonalnie w miłej atmosferze, gwarantując spokojną pracę na Państwa budowie.

Misja

Misją firmy Legros są ekologiczne i ekonomiczne działania mające na celu zapewnienie swoim Klientom satysfakcji z realizacji zamówienia. Najwyższa jakość w możliwie najniższej cenie przy najlepszym terminie realizacji.